بازگشت فرزاد حسنی به راديو با برنامه «جمعه من» +تصاویر


به گزارش روز از نو  فرزاد حسني پس از اجراي برنامه «موسيقي من»، با برنامه «جمعه من» که يک برنامه صبح جمعه‌اي طنز و شاد است، به راديو بازگشته است.

بازگشت فرزاد حسنی به راديو با برنامه «جمعه من» +تصاویر

بازگشت فرزاد حسنی به راديو با برنامه «جمعه من»

علي سيفي از پخش برنامه‌ي «جمعه من» که به تازگي از راديو آغاز شده است، خبر داد و گفت: اين برنامه يک برنامه صبح جمعه‌اي طنز و شاد و در فضاي تفريحي است که خلاء آن در اين مدت در راديو جوان احساس مي‌شد.

بازگشت «فرزاد حسني» به راديو با برنامه «جمعه من»

وي با اشاره به برنامه «هفت شنبه» که سال‌ها پيش از راديو جوان پخش مي‌شد و طرفداران زيادي داشت، عنوان کرد: پس از «هفت شنبه» برنامه‌هاي زيادي در راديو جوان توليد و پخش شد‌ که يکي از آنها برنامه «موسيقي من» بود که پيش از اين فرزاد حسني آن را اجرا مي‌کرد و اکنون نيز برنامه «جمعه من» جايگزين آن شده است.
مدير راديو جوان برنامه «جمعه من» را شبيه به برنامه طنز جمعه ايراني که پيش از اين از راديو پخش مي‌شد‌، دانست و گفت: برنامه‌هاي زيادي به عنوان جايگزين «هفت شنبه» آمدند که برنامه «جمعه من» نيز يکي از آنهاست.
او همچنين درباره محتواي اين برنامه يادآور شد: «جمعه من» يک برنامه صبح جمعه‌اي طنز و شاد است که بخشي از آن زنده و بخش ديگر توليدي است. بخش‌هاي توليدي اين برنامه و همچنين بخش‌هاي نمايشي آن در موزه راديو با حضور مخاطبان ضبط مي‌شود.
علي سيفي در پايان،‌ فرزاد حسني ،‌ محمودرضا قديريان‌، مريم جليني‌ و حميد منوچهري‌ و افشين حسين‌خاني را از جمله مجريان اين برنامه عنوان کرد.
برنامه «جمعه من» جمعه‌ها ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۱:۳۰ از راديو جوان به روي آنتن مي‌رود.
به گزارش ايسنا، برنامه «جمعه من» که به تازگي آغاز شده و دو قسمت بيشتر از آن پخش نشده است‌، قرار است بعد از ماه رمضان ادامه پيدا کند.

1945 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 16, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب