چهار علت ارزانی طلا و سکه در بازار آزاد


به گزارش روز از نو  رئيس اتحاديه کشوري طلا و جواهر با بيان اينکه جو رواني در بازار طلا حاکم شده است، گفت: مذاکرات، کاهش نرخ دلار در بازار داخلي، نوسانات طلاي جهاني و عدم خريد مردم علت اصلي کاهش قيمت سکه است.

چهار-علت-ارزانی-طلا-و-سکه-در-بازار-آزاد

محمد کشتي آراي در تشريح دلايل کاهش قيمت سکه در بازار داخلي، اظهار داشت: هم اکنون جو رواني در بازار حاکم شده است و تقريباً اکثر مردم فروشنده شده اند.
وي با بيان اينکه خريداري در بازار براي طلا و سکه وجود ندارد، گفت: مذاکرات هسته اي ايران، کاهش قيمت دلار در بازار آزاد، نوسانات طلاي جهاني و البته عدم خريد مردم از مهمترين دلايل کاهش قيمت سکه در روزهاي اخير بوده است.
رئيس اتحاديه کشوري طلا و جواهر پيش بيني در باره آينده بازار طلا را سخت دانست و گفت: بايد ديد در روزهاي آتي چه اتفاقاتي در اين بازار مي افتد.

بهاي طلا و سکه در بازار آزاد طي روزهاي اخير با نوسان شديد همراه بوده و در آخرين نوسانات، سکه تمام بهار آزادي طرح جديد و قديم به ارزش 870 هزار تومان، نيم سکه بهار آزادي 444 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادي 248 هزار تومان و سکه يک گرمي 167 هزار تومان قيمت خورده است. البته هم اکنون هر گرم طلاي 18 عيار در بازار 89 هزار و 500 تومان و هر اونس طلاي جهاني 1168.4 دلار قيمت گذاري شده است.

278 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 16, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب