راه اندازی خط هوایی امارات مشهد

کد خبر: 2228 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, بین الملل

راه اندازی خط هوایی امارات مشهد

به گزارش روز از نو  هواپيمايي امارات امروز اعلام کرد، از روز اول سپتامبر يک خط پروازي جديد به مقصد مشهد راه اندازي خواهد کرد.

به گزارش پايگاه اينترنتي البوابه، هواپيمايي امارات امروز اعلام کرد، از روز اول سپتامبر يک خط پروازي جديد به مقصد مشهد راه اندازي خواهد کرد. هواپيمايي امارات 5 پرواز هفتگي با يک فروند ايرباس اي 330-200 برقرار خواهد کرد.

شيخ مجيد المعلا، مسئول بخش عمليات تجاري هواپيمايي امارات گفت: «اضافه شدن مشهد به شبکه بين المللي ما، ما را قادر خواهد ساخت تا انعطاف پذيري و قدرت انتخاب بيشتري را براي مشتريانمان فراهم کنيم و بازارهاي گردشگري بيشتري را در داخل و خارج از مرزها ايجاد نماييم.»
مشهد دومين شهر بزرگ ايران است که سالانه پذيراي بيش از 2 ميليون گردشگر خارجي است. مشهد به دليل نزديکي اش به کشورهاي آسياي ميانه، همه ساله پذيراي نمايشگاه هاي بين المللي فراواني است و دومين مرکز نمايشگاهي فعال در ايران پس از تهران به شمار مي رود. سال گذشته، هواپيمايي امارات نيم ميليون مسافر را به مقصد و مبدا ايران جابجا کرد. ايران همچنين داراي 17 مکان ثبت شده در فهرست ميراث جهاني بشري يونسکو است و بر اساس اعلام شوراي جهاني سفر و گردشگري، قصد دارد تا سال 2024، نقش گردشگري در توليد ناخالص داخلي اش را به 8.9 ميليارد دلار (7.5 درصد) برساند.
پروازهاي هواپيمايي امارات به مقصد مشهد، روزهاي يکشنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته در ساعت 4 و 10 دقيقه از فرودگاه دوبي انجام خواهد شد و ساعت 7 صبح به فرودگاه مشهد خواهد رسيد. پرواز برگشت نيز در ساعت 8 و 45 دقيقه فرودگاه بين المللي مشهد را ترک خواهد کرد و در ساعت 10.45 دقيقه به فرودگاه دوبي خواهد رسيد.

خط هوایی امارات مشهد

همچنين هواپيمايي امارات براي تسهيل آمد و شد ايرانيان به مشهد، پروازهايي را از شهرهاي مهم اروپايي نظير استکهلم و برخي شهرهاي مختلف انگليس به دوبي برقرار کرده است تا بتوانند از آنجا با پرواز امارات به مشهد سفر کنند.

خط هوایی امارات مشهد

تسنیم

542 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 16, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب