جنجال ادعای جعل امضای بهرام رادان در نامه عذرخواهیش+عکس


اصرار شبکه همجنسگرایان به حمایت بهرام رادان + عکس

ماجرا از این قرار است که بهرام رادان پس از قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در آمریکا در توییترش مطلبی حمایت آمیز از این پدیده شوم منتشر کرد.
به گزارش سرویس فرهنگی روز از نو ، چند روز پیش بود که مجری شبکه ماهواره ای من و تو اظهارات بی ادبانه ای در فیسبوک شخصی خود علیه احسان علیخانی و برنامه مردمی ماه عسل باز نشر نمود

سالومه سیدنیا  اما با واکنش تند و اعتراض آمیز بینندگان شبکه من و تو مواجه شد و اعتراض های مردمی به حدی بود که وی مجبور شد تا عکس مربوط به احسان علیخانی را حذف نماید.

این مجری شبکه لندنی اینبار با مقایسه تصاویر نامه های سابق بهرام رادان با نامه ای که شریعتمداری در کیهان منتشر کرد مدعی شده  امضای بهرام رادان در نامه عذرخواهی از حمایت از همجنس گرایی ، جعل گردیده است

اصرار شبکه همجنسگرایان به حمایت بهرام رادان

ماجرا از این قرار است که بهرام رادان پس از قانونی شدن ازدواج همجنس گرایان در آمریکا در توییترش مطلبی شائبه دار از این پدیده منتشر کرد.

پس از این اقدام بهرام رادان بود که روزنامه کیهان خبر مربوط به این مسأله را با تیتر: (رادان: تابوی همجنس‌بازی شکسته شد!) پوشش داد.

در پی نامه‌ای که «بهرام رادان» خطاب به اوباما در رابطه با مصوبه همجنس‌بازی صادر کرده بود وی طی نامه‌ای خطاب به روزنامه کیهان، از مردم ایران عذرخواهی کرد.

اما در این بین، سالومه سیدنیا  مدعی شد که این بهرام رادان نبوده که عذرخواهی کرده و روزنامه کیهان امضای او را جعل کرده است!

1397 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 16, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب