داعش از روش های جدید برای قتل استفاده می کند!


داعش از روش های جدید برای قتل استفاده می کند!

خبر گذاری، “السومریه” به نقل از یک منبع بلندپایه امنیتی دراستان دیاله درشرق عراق، گروه داعش صبح روز دوشنبه یک مرد عراقی حدوداً چهل ساله را در یکی از روستاهای الشرقاط در شمال صلاح الدین با استفاده از جریان الکتریکی به قتل رساند.

همچنین منبع خبر اضافه کرد که این اولین قتل از این نوع ، یعنی اتصال مقتول به برق مستقیم توسط گروه تروریستی داعش است به نظر می رسد داعش دست از قتل های های کثیف خود برداشته و از روش های جدیدی استفاده می کند. هر چند قتل انسان ها در هر صورت کار کثیف و نا بخشودنی است.

به گفته این منبع، این مرد عراقی به اتهام “سحر و جادو” به چنین سرنوشتی دچار شده است قبلا هم دیده شده بود که داعش مردم بی گناه را بر اساس اتهام های بی اساس و واهی خود به آغوش مرگ می فرستاد.

داعش 1

منبع یاد شده همچنین اعلام کرد که بر اساس اطلاعات به دست آمده ، داعش فیلمبرداری از شیوه قتل این فرد را توسط یک گروه فیلم برداری که از موصل آورده بودند انجام داده است،این چیز جدیدی نیست قبلا هم داعش در قتل های وحشتناک خود فیلم برداری می کرد و حتی آن ها را با کیفیت بالا و ادیت به فضای مجازی می فرستاد.

گروه داعش بیش از یک سال است که شهر الشرقاط را تحت اشغال خود در آورده است و هر از گاهی شهروندان را به بهانه های واهی و با روشهای جدید به قتل می رساند.

داعش در حال حاظر در حال جنگ در چند نقطه در عراق است و قصد دارد کنترل کامل این کشور را به دست بگیرد.

در کل باید به زودی دولت عراق  تا داعش آسیب بیشتری به این کشور نزده ، با کمک کشور های همسایه و قدرت های جهانی فکری به حال نابودی این غده سرطانی بکنند تا به جا های دیگر سرایط نکرده.

3355 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 15, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب