پیش بینی حضور یک میلیون زائر امام رضا در شب قدر


پیش بینی حضور یک میلیونی زائران  امام رضا (ع) در لیالی قدر

مؤمن‌ ، مؤمن‌ واقعى‌ نيست‌ ، مگر آن‌ كه‌ سه‌ خصلت‌ در او باشد : سنتى‌ از پروردگارش‌ و سنتى‌ از پيامبرش‌ و سنتى‌ از امامش‌ . اما سنت‌ پروردگارش‌ ، پوشاندن‌ راز خود است‌ ، اما سنت‌ پيغمبرش‌ ، مدارا و نرم‌ رفتارى‌ با مردم‌ است‌ ، اما سنت‌ امامش‌ صبر كردن‌ در زمان‌ تنگدستى‌ و پريشان‌ حالى‌ است‌ .

به گزارش روز از نو معاون تبليغات و ارتباطات اسلامي آستان قدس رضوي گفت: پيش‌بيني ما اين است که در ليالي قدر بيش از يک‌ميليون زائر و مجاور در داخل و خارج حرم رضوي حضور يابند.

حجت‌الاسلام سيد جلال حسيني در برنامه سفره‌هاي همدلي در خصوص ليالي قدر اظهار کرد: در ليالي قدر زائرين و مجاورين زيادي در حرم رضوي حضور مي‌يابند که در اين ارتباط برنامه‌ريزي‌هاي آن از سوي آستان قدس رضوي انجام شده است.

وي افزود: پيش‌بيني ما اين است که در ليالي قدر بيش از يک مليون زائر و مجاور در داخل و خارج حرم رضوي حضور يابند.

حسيني بيان داشت: در هر سه شب از ليالي قدر مراسم از ساعت 21 آغاز مي‌شود و با برنامه‌ريزي صورت گرفته مراسم تا ساعت 30 دقيقه بامداد به پايان خواهد رسيد.

معاون تبليغات و ارتباطات اسلامي آستان قدس تصريح کرد: خيابان‌هاي اطراف حرم رضوي تحت پوشش صوت سراسري قرار گرفته تا با توجه به ازدحام جمعيت زائران و مجاوران از خارج از حرم رضوي نيز بتوانند از صوت استفاده کنند.

وي ادامه داد: 3 مکان نيز در شب قدر براي کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.

312 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 14, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب