تسلط ایران بر خاورمیانه پس از توافق


تسلط ایران بر خاورمیانه پس از توافق

به گزارش روز از نو، پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل در گزارشی به انعکاس اظهارات “بن باراک” مدیر اجرایی وزارت امور راهبردی اسرائیل در رابطه با توافق هسته ای پرداخت.

تسلط ایران بر خاورمیانه پس از توافق
در این گزارش آمده است: «”بن باراک” مدیر اجرایی وزارت امور راهبردی و نامزد ریاست آژانس جاسوسی موساد، در مصاحبه با روزنامه “ماکور ریشون” گفت: توافق هسته ای منجر به تسلط ایران بر کل خاورمیانه خواهد شد.»

در ادامه این گزارش آمده است: «”بن باراک” با انتقاد از توافق هسته ای در حال شکل گیری گفت: لغو تحریم ها، اقیانوسی از پول را به سوی تهران سرازیر خواهد کرد و منجر به تقویت نفوذ آن در سراسر خاورمیانه می شود.»
این پایگاه صهیونیستی همچنین به نقل از “بن باراک” نوشت: «لغو تحریم ها، موقعیتی را به ایران خواهد داد که دیگر هیچکس نخواهد توانست این کشور را تهدید کند و ایران تسلط بر هر بخش خاورمیانه را که اراده کند، به دست خواهد آورد.

امروز تقریبا هیچ منطقه ای در خاورمیانه باقی نمانده که ایران در آن حضور نداشته باشد: در عراق که منافع ایران با منافع آمریکا در یک راستا است. در لبنان نیز حزب الله به صورت تاثیرگذاری یک لشکر ایرانی است و اکثر یمن نیز توسط ایران فتح شده است.»

تایمز اسرائیل در ادامه نوشت: «”بن باراک” که یکی از سه نامزد ریاست موساد است، همچنین گفت: “فکر کنید در صورتی که ایران در سال های پیش رو میلیاردها دلار دریافت نماید چه اتفاقی خواهد  افتاد. آن ها دیگر هیچ محدودیتی نخواهند داشت.»

جام نیوز

248 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 13, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب