حمایت مهراب قاسمخانی از اقدام شجاعانه لادن طباطبایی +عکس


حمایت مهراب قاسمخانی از اقدام شجاعانه لادن طباطبایی

مهراب قاسم خانی از لادن طباطبایی می گوید

حمایت مهراب قاسمخانی از اقدام شجاعانه لادن طباطبایی +عکس

مهراب قاسم خانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: لادن طباطبایى مثل همه نیست. تو دنیایى که مردم مشکلاتشون رو انکار یا مخفى میکنن و چهره هاى شناخته شده دوست دارن تصویر بى نقص ترى از خوشون به مخاطبینشون بدن، لادن مشکلش رو مثل یه پرچم میبره بالا فقط براى کمک به دیگران.
از خودش میگذره تا از درد و رنج مادران دیگه اى کم کنه. قواعد شهرت رو بدون ترس زیر پا میذاره که سختى هایى که خودش کشیده رو دیگران نکشن. … سها شاید هیچ وقت متوجه این از خود گذشتگى هاى مادرش نشه. شاید هیچ وقت نفهمه که براى یه مادر چقدر سخته این کار… چون سها اوتیسم داره. مثل خیلى هاى دیگه. اختلالى ناشناخته، به شدت فراگیر و غیر قابل درمان که خانواده هاى زیادى رو درگیر خودش کرده. خانواده هایى که حتى خیلى از اونا هنوز نمیدونن که درگیرشن. اختلالى که نیاز به معرفى و شناسوندن داره. شاید سها بتونه یه پرچم باشه براى اوتیسم که مادرش با شجاعت اون رو روى دست گرفته. ولى این پرچم براى سرپا موندن به شدت نیاز به دستهاى من و شما و خصوصاً مسئولین داره.
پ.ن: از همه کسانى که نمیدونن اوتیسم چیه خواهش میکنم به جاى سوال کردن یه زحمت کوچولو به خودشون بدن و این واژه رو گوگل کنن و فقط ده دقیقه از وقتشون رو به شناختنش اختصاص بدن. همین شناختن بهترین کمکیه که شما میتونید به لادن و مادرانى مثل لادن بکنید.

3052 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 13, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب