فرزاد مجیدی: فرهاد گفت به مظلومی کمک کن

کد خبر: 157 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار فوتبال, ورزش

دستیار جدید پرویز مظلومی می‌گوید با مشورت فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال اضافه شده است.

به گزارش “روز از نو” و به نقل از ایسنا، فرزاد مجیدی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است به کادرفنی استقلال برگردد؟ اظها‌ر کرد: من روز گذشته (یکشنبه) با آقای مظلومی جلسه داشتم و بعد از تبادل نظر و صحبت قرار شد به کادرفنی استقلال اضافه شوم.

وی درباره سمتش در استقلال نیز گفت: آنچه مهم است کمک به استقلال است. جایگاه یا روی نیمکت نشستن برای من مهم نیست و چه روی نیمکت باشم و چه روی نیمکت نباشم تنها می‌خواهم به استقلال کمک کنم.

بازیکن اسبق آبی پوشان در ادامه در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به استقلال فعلی چیست؟ اظهار کرد: صحبت کردن درباره استقلال فعلی زود است. تیم در حال بسته شدن است و باید فرصت دهیم تا تیم شکل بگیرد.

مجیدی در پاسخ به این سوال که توقع اش از استقلال در فصل آینده چیست؟ عنوان کرد: طبیعی است که هو‌اد‌ا‌ران انتظار درخشش از استقلال را داشته باشند. به همین دلیل در گام نخست باید با یک بازی خوب مردم را به ورزشگاه‌ها بر گردانیم و سپس به فکر سهمیه باشیم و با کسب آن نیم نگاهی هم به آن داشته باشیم.

او در پاسخ به این سوال که چرا فرهاد مجیدی قبول نکرده در استقلال باشد؟ گفت: فرهاد به عنوان یک استقلالی هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهد تا این تیم موفق باشد. با این حال او الان با توجه به مشغله‌اش برای حضور در کلاس‌های پیشرفته مربیگری نمی‌تواند در خدمت استقلال باشد. با این حال مطمئن باشید که او دوست دارد استقلال موفق شود.

دستیار جدید پرویز مظلومی در پاسخ به این پرسش که چرا تفکرات برادرش با مظلومی هم خوانی ندارد؟ گفت: فرهاد در این شرایط فکر می‌کند که حضور یک تمرین دهنده خارجی و یک بدنساز خارجی در کنار کادر فنی فعلی به استقلال کمک کند و باری از دوش مظلومی بردارد. به‌ هر‌ حال این اعتقاد شاید با تفکرات آقای مظلومی نخورد.

مجیدی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا با برادرش برای آمدن به استقلال صحبت کرده است؟ اظها‌ر کرد: با او مشورت کرده‌ام و به من گفت چون خودش نمی‌تواند در استقلال حاضر شود و حالا که باید به استقلال و آقای مظلومی کمک کرد من به استقلال بیایم و به تیم کمک کنم، چون استقلال به کمک همه ما نیاز دارد.

238 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 8, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب