حکم حبس برای قاتلان بزمجه غول‌ پیکر +عکس


حکم حبس برای قاتلان بزمجه غول‌ پیکر

عاملان مرگ بزمجه غول پیکر در استان اصفهان مجموعاً به تحمل 9 ماه زندان محکوم شدند.
دیده‌بان حیات وحش ایران آورده است: تیرماه سال گذشته تصویری از یک بزمجه غول پیکر در رسانه‌ها منتشر شد که از یک قنات در اطراف روستای جهاد آباد از توابع شاهین‌شهر اصفهان خارج شده و توسط دو مرد روستایی کشته شده بود.

حکم حبس برای قاتلان بزمجه غول‌ پیکر +عکس

به دنبال این حادثه، محیط‌ بانان اصفهان به تحقیق در این زمینه پرداخته و عاملان کشتار بزمجه را شناسایی کردند. با شکایت اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان، در این زمینه پرونده‌ای در دادگستری شاهین شهر و میمه تشکیل شد و متهمان به دادگاه احضار شدند.

در جریان رسیدگی به این پرونده در شعبه 102 دادگاه عمومی (جزایی) شاهین شهر، دادگاه با توجه به محتویات پرونده، تصاویر موجود و اعترافات متهمان در جریان تحقیقات، هر دو مرد را در این اقدام گناهکار شناخت.

بر اساس این گزارش، دادگاه با استناد به ماده 10 قانون شکار و صید متهم ردیف اول را به تحمل شش ماه و متهم ردیف دوم را به تحمل 91 روز حبس تعزیری – زندان غیرقابل خرید – محکوم کرد.

حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست,ماده 10 قانون شکار و صید ر حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید ر حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست ماده 10 قانون شکار و صید حفظ محیط زیست,ماده 10 قانون شکار و صید

1351 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 12, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب