شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید


شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویر جدید

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید

خبر مرگ شاهین نجفی در تیر 94 – آتش سوزی خانه و مردن شاهین نجفی
آیا شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شده است ؟

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید

عکس و توضیحاتی در فیسبوک منتشر شده که شاهین نجفی خواننده مشهور خارجی و هتاک به امامان تیر 94 در یک آتش سوزی کشته شده است .

شاهین نجفی اخیرا آلبوم جدید صد درصد ضد دینی خود را منتشر کرده بود .

به گارش کاملینا طی چندروز گذشته خبری در فضای مجازی دست به دست شد که مدیر برنامه شاهین نجفی در صفحه شخصی خود گفته است، یکشنبه شب (7تیرماه) یک حادثه آتش سوزی در منزل این خواننده مرتد رخ داده که وی پس از انتقال به بیمارستان به هلاکت رسیده است.

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویراین شایعه تا جایی پیش رفت که در شبکه های اجتماعی سخن از تائید این خبر توسط خبرگزاری های آلمانی به میان آمد که بر اساس این ادعا خبرگزاری های آلمان ضمن تایید مرگ شاهین نجفی هتاک جسد وی را به پزشکی قانونی انتقال داده تا علت کشته شدن او را تشخیص دهند.

بعد از اهانت های بی شرمانه وی به ائمه معصومین علیهم السلام بود که شبکه های “بی بی سی فارسی” و “صدای آمریکا” مصاحبه های اختصاصی با وی برگزار کردند که به نوعی به این اهانت ها دست مریزاد گفتند.

طبق اخبار تایید نشده، مدتی بود که شاهین نجفی در انظار دیده نشده و بر اساس گزارش ها تحت حمایت و نظارت شدید سرویس امنیتی آلمان روزگار سیاه خود را سپری می کرد اما اکنون خبر مرگش به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

اما حقیقت این تصاویر چیست ؟

به گزارش روز از نو – خسروگردی – : بررسی تصویر منتشر شده توسط خبرنگار سایت روز از نو نشان میدهد تصویر یاد شده مربوط به حادثه دیگری است و عکس واضح شده پرتاب شدن یک کودک را نمایش میدهد

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید

به گزارش روز از نو این تصویر متعلق به سال 2008 بوده و عکس نشان دهنده ی یک نوزاد که از طبقه سوم یک ساختمان آپارتمان پرتاب شده است میاشد. دود سیاه و سفید ضخیم است ریختن پنجره ها از مجتمع آپارتمانی آجر. دو نفر در یک پنجره در حال نگاه کردن به سقوط آزاد نوزاد. در جای دیگر، یک مرد بر روی لبه ایستاده برای فرار از دود…خبر خوش آنگه این کودک جان سالم به در برد .

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید

این کودک هشت ماهه در پی آتش سوزی در آلمان توسط عمویش از طبقه سوم به پایین پرتاب شد

راه پله های چوبی اصلی در ساختمان بر اثر آتش سوزی فرو ریخته بود. این کودک و  عمویش و پدر و مادر وی جان سالم به در بردند، اما نه نفر جان باختند، از جمله برادر 2 ساله این کودک و چند نفر ازبستگان.

تصاویر رنه Werse / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

شاهین نجفی در آتش سوزی کشته شد ؟+تصاویرجدید

8442 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 11, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب